Page 2 of 75 FirstFirst 1234512 ... LastLast
Results 11 to 20 of 747
  1. #11
    C.I.A. handsoff241's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Gender
    Male
    Posts
    5,198
    Blog Entries
    4

    kung tagaan ko ug $1million sa ako papa kay virgin ako minyoan.. aw kana maninguha jud ko.

    Love is enough and money too.

  2. #12
    laina sad ana oi....kung imo friend gusto gyud og virgin why man wala sya mo ask sa girl before sya nanguyab kong virgin pa ba ang girl....para deli sya ma lain nga deli diay sya ang naka una...

    klarohon kono neh nato unsa man iyang gi apas ang virginity sa girl or ang girl mismo kay na ganahan sya...

    istorya ra gud me anang imong friend beh... mura man sad ma insulto ang girl anang iyang kina iya abi deli na virgin ma usab iyang pag tan.aw nanguyab nalang unta sya og madre para maka cguro sya....

    kung ma o nah iyang prinsipyo e dapat kada panguyab niya mangutana sya da-an kong virgin ba or deli para deli sya masakitan nga deli sya ang naka una..

    ka libog ba ana niya oi...

  3. #13
    dili naman nah mo matter oi...if love nimo ang tawo...mo dawat jud ka if unsa siya...but sa case sa imong friend..grabe pud niya oi..

  4. #14
    kuyawa ani oi....diha pa lang gani sa V ba or dili kay mag problema na..
    samot na kung mag minyo tapos naa nay lain problema...

  5. #15
    korek jud ka bay dark.. mao na akong gi suggest niya, kung dili jud ka ganahan ug dili na V, ayaw na ug minyo-i..

    what if by the duration sa ilang married life mag away sila, dako kaayo ug chance nga ma apil na dba? mo ana dayon nga dili akoy naka una.. so maypa ngita sya ug lain kay looy ra ang girl...

    mas maayo sad nga dawaton nalng jud niya... I personally know the girl and buotan baya sya.... hahayz...

  6. #16
    virginity is not an issue as long as you love your girl, love is unconditional as they've said, though it's a plus to a total package for your lifetime partner, but not required

  7. #17
    Virgin pasad cguro nang migo nimo bro mao nangita sad siyag virgin. Sa una palang diay iyang gi courtan ang babae S.X ra diay iyang apas? Wala na niya gimahal bro. Diba naay kanta na ga ingon na "You've got to love me for what I am for simply being me?" =)

  8. #18
    @monrose29......sakto gyud na imo part...
    uban lalaki gud mura man ug dili masayop, perfectionist ba....
    kun in-love gyud ka..it won't matter kun v or dili...

  9. #19
    Quote Originally Posted by edshark View Post
    virginity is not an issue as long as you love your girl, love is unconditional as they've said, though it's a plus to a total package for your lifetime partner, but not required

    dili lage issue but bati man sad gud na dili ikaw nakauna, but as u said love is unconditional.......

    mas nindot jud na virgin kay naa pay thrill

  10. #20

  11.    Advertisement

Page 2 of 75 FirstFirst 1234512 ... LastLast

Similar Threads

 
  1. Shaving Creams or Shaving Gels? Unsa imong gamit?
    By cooldude75ph in forum Fitness & Health
    Replies: 4
    Last Post: 04-22-2014, 01:58 PM
  2. unsa imong gusto sa imong kinabuhi?
    By emailroy2002 in forum General Discussions
    Replies: 104
    Last Post: 08-24-2013, 11:29 AM
  3. unsa imong gusto?
    By tifyang in forum General Discussions
    Replies: 39
    Last Post: 02-27-2012, 09:12 PM
  4. Unsa imong gusto? permi mag uwan? o permi mag init?
    By heavenknws in forum General Discussions
    Replies: 22
    Last Post: 02-28-2009, 07:26 AM
  5. girls, unsa inyo gusto polo or tshirt?
    By ed168 in forum Trends & Fashion
    Replies: 46
    Last Post: 01-14-2009, 05:44 AM

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top